Menü

Hakkımızda

 Balık beyinli Firması

Balık av malzemeleri konusundaki uzmanlığını internete taşıyor ! Olta kamışları, olta makineleri ve misinalar gibi pek çok ürün ve aksesuar balikbeyinli.com'da !

     Balık beyinli Balıkçılık 2000 yılından beri ticari faaliyette olan, balıkçılık ve olta malzemeleri sektöründe faal, sektörü ve sportif balıkçılığı üst seviyelere taşımayı hedefleyen bir kuruluştur. 2000 yılından günümüze kadar %100 müşteri memnuniyeti ve doğru sportif balıkçılık ilkesiyle hareket etmiş ve bu yönde emin adımlar atmıştır. Bu adımlar doğrultusunda ürün yelpazesi amatörden profesyonele hatta şampiyonlara kadar seçenekler sunabilmektedir. Ayrıca sadece kamış ve makine değil, giyim, iğne, çanta, maket balık ve her türlü ekipman satışı konusunda bilgi sunmaktadır

     Ayrıca; balikbeyinli.com ve Balık Beyinli Balıkçılık olarak da balıkçılık malzemeleri konusunda dünyaca bilinen hemen hemen tüm markaların satışını ve tedariğini yapmaktadır.BaBe Fishing Team Olarak Sektörde doğru ekipman ve avlanma bilincini aşılamaktadır.

     Shimano, Daiwa, DAM, Major Craft, Ryobi, Okuma, Remixon, Abu Garcia, Mitchell, Shakespeare, Cormoran, Fladen, Spro, Megabass ,Gamagatsu, Vmc, Decoy, Yo-Zuri, Ima, Maria, Kendo, Tackle House, Usami gibi birçok markanın ürünlerine ulaşabileceğiniz balikbeyinli.com, balıkçılık malzemeleri konusunda her tür ekipmana kolayca ulaşabilmenizi amaçlamaktadır.